Niska samoocena jest jak jazda przez życie z zaciągniętym hamulcem ręcznym.

Maxwell Maltz

Być może miewasz czasem wrażenie, że jesteś niewystarczająco dobry, że to, co masz nie wystarcza. Być może zdarza Ci się, częściej niż byś chciał, uzależniać swoje samopoczucie od oceny otaczających Cię współpracowników, ważnych dla Ciebie osób z rodziny. Być może również zastanawiasz się, co mógłbyś zrobić dla siebie, by czerpać większą przyjemność i satysfakcję z bycia w relacjach osobistych i zawodowych.

Jeśli tak, zapraszamy Cię do udziału w trzeciej edycji warsztatu „Jak dbać o samoocenę. O poczuciu własnej wartości”, która odbędzie się 17 sierpnia w inspeerio. Wspólnie poszukamy potrzebnych Ci zasobów sił i użytecznych narzędzi do wyruszenia w podróż w kierunku, z którym Ci po drodze.

Zapisz się, wysyłając e-mail na adres: m.sitarska@opsychologii.pl

Co zyskasz?

  • Poznasz możliwe źródła niskiej oraz wysokiej samooceny i jej funkcje
  • Rozpoznasz własne zasoby i mocne strony
  • Poznasz technikę pracy z Wewnętrznym Krytykiem
  • Przećwiczysz metodę pracy z przekonaniami
  • Poznasz zjawisko kapitalizacji emocji pozytywnych
  • Poznasz znaczenie i siłę opowieści, którą opowiadasz o swoim życiu
  • Dowiesz się, co było pierwsze: sukcesy życiowe czy wysoka samoocena
  • Zyskasz możliwość empatycznego przyjrzenia się sobie i swoim słabościom

Trenerki prowadzące:

Marta Kondyspsycholog, wykładowca akademicki i trener. Na co dzień jest związana z inspeerio oraz Akademią Dobrej Edukacji, gdzie pracuje jako psycholog. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne oraz pracuje indywidualnie z dziećmi i młodzieżą. Popularyzuje psychologię m.in. na łamach pisma „Benefit HR” i bloga: www.niemategozuego.com.

Maria Sitarska – psycholożka i psychoterapeutka w Centrum psychologiczno-coachingowym inspeerio. Pracuje w nurcie systemowym, szczególnie z członkami i członkiniami rodzin, które doświadczyły rozwodu i tworzą ponowne związki. Absolwentka poznańskiej psychologii, w trakcie procesu certyfikacyjnego na psychoterapeutkę w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Po godzinach prowadzi blog o nietradycyjnych rozwiązaniach rodzinnych: www.facebook.com/planbeblog.

Informacje organizacyjne:
Miejsce warsztatu zostanie podane w terminie późniejszym.
Kiedy: 17 sierpnia
Czas trwania warsztatów: 17.00 – 21:00
Koszt warsztatu: 149 zł

Nowością kolejnej edycji warsztatu „Jak dbać o samoocenę?” jest nowa przestrzeń. Bardzo się cieszymy, że 17 sierpnia gościć nas będzie CoWalski – Aleja Inspiracji. Zapraszamy na ul. Wielkopolską 29/6.

Zgłoszenia do udziału w warsztatach prosimy wysyłać na adres m.sitarska@opsychologii.pl lub telefonicznie na nr: 608 27 72 95.