Zespół

Maria Sitarska

Maria Sitarska

psycholożka i psychoterapeutka, redaktorka portalu opsychologii.pl, tel. 608 277 295

Jestem psycholożką i psychoterapeutką (w trakcie procesu certyfikacji). Prowadzę konsultacje i terapię dla osób dorosłych i par. Prowadzę również warsztaty psychologiczne – towarzyszę Agnieszce Pawłowskiej w prowadzeniu kursów uważności (MBSR), jestem również autorką programu warsztatów „Po stronie macoch”. Wspólnie z Sabiną Sadecką współtworzę portal opsychologii.pl.
Wykształcenie psychologiczne uzyskałam zdobywając dyplom magistra psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Umiejętności terapeutyczne zdobywam podczas procesu certyfikacji na doradcę i terapeutę systemowego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej (ukończyłam kurs podstawowy i kontynuuję proces podczas kursu zaawansowanego) oraz podczas innych szkoleń z zakresu psychoterapii systemowej, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu i terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). Moją pracę poddaję superwizji.
Ukończyłam również filologię polską w ramach MISH. Ukończyłam 8-tygodniowy kurs MBSR. Prowadzę zajęcia psychologiczne na uniwersytecie trzeciego wieku.
Pracuję nad książką dotyczącą relacji macocha-pasierb. Interesuję się również tematyką związaną z adaptacją człowieka do okresu późnej dorosłości. Jestem głęboko przekonana, że starość, uważność i wolność wyboru są światu ogromnie potrzebne.
Zapraszam do sołackiego gabinetu, na ul. Nad Wierzbakiem 26/5 w poniedziałki i czwartki od 16.00 oraz w piątki od 15.00.
Koszt spotkania indywidualnego to 100 zł, spotkanie z parą to 120 zł.

Katarzyna Rawska

Katarzyna Rawska

psycholożka i psychoterapeutka, tel. 512 151 609

Od kilku lat pracuję jako psycholog i psychoterapeutka z dorosłymi i
dziećmi w różnych konfiguracjach (indywidualnie, z parami, z rodzinami i z
grupami), kontekstach (gabinet prywatny, służba zdrowia i edukacja) i
formach (prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, par, rodzin i grupową, warsztaty psychologiczne). O psychologii i psychoterapii nieustannie czytam i czasem piszę. Ukończyłam psychologię na UAM w Poznaniu oraz całościowe szkolenie z psychoterapii systemowej indywidualnej, par, rodzinnej i grupowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, a także szereg szkoleń dotyczących pomocy psychologicznej w sytuacjach m. in. straty, traumy, depresji, lęku,
trudności w relacjach. Swoją pracę poddaję superwizji. Pracuję w oparciu o
założenia i narzędzia wypracowane na gruncie psychoterapii systemowej,
narracyjnej, krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu oraz terapii
akceptacji i zaangażowania. Oznacza to m. in., że jestem głęboko
przekonana, że każdy ma w sobie to, czego mu potrzeba, by żyć, radzić
sobie w różnych okolicznościach i wzrastać, i z zaangażowaniem szukam z
klientami rozwiązań uwzględniających ich najsilniejsze strony. Zapraszam
do gabinetu w Poznaniu (www.rawskapsycholog.pl) i do lektury moich
artykułów i recenzji.

Maciej Gendek

Maciej Gendek

psycholog i psychoterapeuta, tel. 692 889 010

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Specjalizuję się w pracy z trudnymi decyzjami dotyczącymi kontynuowania lub zmiany formy relacji (ślub, rozwód), zdradami oraz psychologicznymi aspektami różnych problemów związanych z ciałem (psychosomatyka).

Pracuję w podejściu psychologii zorientowanej na proces – niezależnie od tego jak trudne sytuacje spotykają nas w życiu, w relacjach z innymi ludźmi, jest w nich zawarta informacja, która – umiejętnie wykorzystana – może posłużyć za pierwszy krok na drodze do szczęśliwego życia. Moje uprawnienia do pracy psychoterapeutycznej zostały nadane przez Instytut Psychologii Procesu (IPP) w Warszawie.

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami indywidualnymi oraz parami m.in. z problemami w relacjach, z objawami psychosomatycznymi oraz z osobami współuzależnionymi/DDA. Prywatnie oraz zawodowo interesuję się snami – różnymi sposobami w jaki można je interpretować. Prowadzę terapię po polsku oraz po angielsku.

Marta Nowakowska

Marta Nowakowska

psycholożka, tel. 784 521 714

Jestem psychologiem pracującym głównie z dziećmi i młodzieżą, trenerem umiejętności psychospołecznych, wykładowcą psychologii współpracującym z poznańskimi uczelniami.

Pracuję jako psycholog w Szkole Podstawowej Akademia Dobrej Edukacji w Jarocinie oraz w Centrum Psychogiczno-Coachingowym inspeerio gdzie prowadzę indywidualne konsultacje psychologiczne dla dzieci i młodzieży, warsztaty psychoedukacyjne oraz szkolenia z umiejętności psychospołecznych.

Ukończyłam psychologię (specjalności: psychologia kliniczna i psychologia pracy) na UAM w Poznaniu. Umiejętności pracy z grupą doskonaliłam na studiach podyplomowych Akademia Trenera. Odbyłam staż w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego i wciąż poszerzam swoje kompetencje podczas rozmaitych szkoleń, głównie w nurcie poznawczo-behawioralnym. Szczególnie interesuje mnie psychologia poznawczo-behawioralna i pozytywna, edukacja alternatywna oraz zagadnienia obniżonej samooceny, motywacji i zjawisko flow. Popularyzuję psychologię m.in. na łamach Informatora SGB, czasopisma Benefit HR i bloga: niemategozuego.com.

Agnieszka Pawłowska

Agnieszka Pawłowska

psycholożka, nauczycielka MBSR

Prywatnie i zawodowo, zajmuję się praktyką uważności. Posiadam certyfikat nauczyciela MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction, czyli redukcji stresu na bazie uważności), przyznany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches. Od kilku lat prowadzę warsztaty z uważności dla dorosłych, dzieci i młodzieży, dostrzegając równocześnie, że każda z tych grup wiekowych czerpie znaczące korzyści z uważniejszego życia. Pracuję ze sportowcami, nauczycielami, przedsiębiorcami, służbami więziennymi i osobami z wielu innych obszarów zawodowych, bo każdy z nas potrzebuje zatrzymania, poradzenia sobie ze stresem, odnalezienia sensu w tym co robi, a być może również poprawy jakości życia. Napisałam serię książeczek dla dzieci „Kraina Uważności”. Z wykształcenia jestem psychologiem i ekonomistą.

Nina Sobczak-Matysiak

Nina Sobczak-Matysiak

psycholożka kliniczna, psychoterapeutka, trenerka, +48 601 584818

Prowadzę psychoterapię, konsultuję i udzielam pomocy psychologicznej w moim gabinecie na poznańskim Grunwaldzie. Umawianie wizyt odbywa się telefonicznie lub mailowo, koszt godzinnej sesji to 100zł.
Zapraszam osoby dorosłe, nastolatki i rodziny, które przeżywają kryzys, doświadczają trudności psychologicznych, zaburzeń psychicznych, poszukują diagnozy, rozwiązania swoich problemów, wsparcia psychologicznego, zmniejszenia cierpienia, zmiany i rozwoju w kierunku realizowania swoich wartości. Stosuję podejście integracyjne w którym łączę nurt psychoterapii humanistycznej z nowatorskim nurtem terapii kontekstualnych tzw. Trzeciej Fali, psychoterapii opartej na analizie funkcji/FAP/ oraz Terapii Akceptacji i Zaangażowania ACT, które są skuteczne w leczeniu wielu zaburzeń psychicznych i potwierdzone rzetelnymi badaniami. Używam technik, metafor, procedur i ćwiczeń, stworzonych specjalnie dla ACT, a także czerpię z metod pochodzących z innych nurtów terapii, pod warunkiem, że aktywują one u klienta psychologiczną elastyczność, akceptację i aktywne dążenie do zmiany i poprawy jakości życia.
Moje kompetencje wynikają z ponad 20 letniej praktyki psychoterapeuty, psychologa klinicznego, diagnosty i biegłego sądowego, pracy w Szpitalu Psychiatrycznym, Poradni Zdrowia Psychicznego i Instytucie Psychologii UAM oraz szkoleń terapeutycznych i staży klinicznych w Instytucie Psychoneurologii w W-wie, Klinice Psychiatrycznej w Poznaniu, Laboratorium Psychoedukacji, Instytucie Gestalt, Instytucie Miltona Ericksona w Berlinie i Instytucie Psychologii Zdrowia. Ostatnio intensywnie doskonalę się w terapii ACT , ukończyłam kurs zaawansowany. Ponadto jestem superwizorem i trenerem II stopnia rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne co oznacza, że prowadzę zaawansowane treningi psychologiczne oraz superwizuję i przygotowuję trenerów i psychologów do rekomendacji PTP, a także uczę psychologii praktycznej.
Umawianie wizyt: 601584818

Sabina Sadecka

Sabina Sadecka

psycholożka i psychoterapeutka, redaktorka opsychologii.pl, tel. 503136288

# Wiedza psychologiczna to coś, czego nigdy nie mam dość. Z niektórymi dzielę się nią poprzez swoje pisanie, innych zapraszam do korzystania z niej podczas procesu psychoterapii, studentom opowiadam o niej na uczelni, a wszystkim na antenie radia. # Prowadzę swoją prywatną praktykę psychoterapeutyczną w gabinecie na ul. Nad Wierzbakiem 26/5 w Poznaniu. Konsultuję pacjentów w Klinice Ivita. Wolontaryjnie wspieram pacjentów Fundacji Rak Off. Pracuję z osobami dorosłymi i nastolatkami. # Wykładam psychologię na Collegium Da Vinci i SWPS-ie. Piszę o psychologii na stronie, którą właśnie odwiedzacie, stale pisuję też do Miesięcznika „Benefit HR”. Moje artykuły popularyzujące psychologię pojawiają się na wielu portalach i na łamach różnorodnych czasopism. Goszczę u Wandy Wasilewskiej na antenie Radia Poznań i opowiadam o zdrowiu psychicznym i uzależnieniach (nd, 22:00). # Szkoliłam się w kilku nurtach – systemowym, Analizy Transakcyjnej, poznawczo-behawioralnym i psychodynamicznym. Obecnie najwięcej serca poświęcam nauce Terapii Akceptacji i Zaangażowania [terapie kontekstualne] i terapii traumy [jestem w trakcie kształcenia z zakresu doradztwa psychologicznego w obszarze traumy], szczególnie pracy z ciałem. # Stale superwizuję swoją pracę [obecnie moja superwizorką jest p. Alexandra Piotrowska]. #Pracuję głównie w godzinach 10:00-16:00 [w wyjątkowych przypadkach spotkania mogą rozpoczynać się wcześniej]. Koszt wizyty to 150 zł.

Agnieszka Woś-Szymanowska

Agnieszka Woś-Szymanowska

psycholożka i coach, specjalistka ds. rozwoju organizacji, tel. 501 844 827

Jestem Specjalistą ds. rozwoju organizacji: konsultantem, trenerem biznesowym, coachem, a przede wszystkim entuzjastką Analizy Transakcyjnej i jej zastosowania na polu organizacji i w pracy indywidualnej. Jestem także właścicielką firmy konsultingowej reDECYZJA oraz członkiem zespołu Centrum psychologiczno-coachingowego Inspeerio.

Zawodowo wspieram organizacje w rozwoju. Wspólnie z klientami analizuję, które procesy warto usprawnić i proponuję działania pozwalające na wzrost organizacji. Doradzam, projektuję i wprowadzam usprawnienia, realizuję procesy oceny i rozwoju kompetencji oraz rekrutacje, a także szkolę i prowadzę coachingi. Pracuję również z klientami indywidualnymi nad rozwojem ważnych dla nich obszarów osobistych i biznesowych.

Sebastian Szenrok

Sebastian Szenrok

trener i doradca, tel. 502 380 925

Jestem trenerem i menedżerem. Oprócz zarządzania procesami pracy ukończyłem filologię hiszpańską. Moje kompetencje wzmocniłem kończąc 1,5 roczne studia podyplomowe na kierunku coaching na Uniwersytecie SWPS.

Posiadam 17-letnie biznesowe doświadczenie zawodowe w organizacjach międzynarodowych i polskich na stanowiskach managerskich i executive. Pracowałem w firmach rodzinnych, przedsiębiorstwach średniej wielkości, korporacjach, zarządzałem dużymi zespołami. Specjalizuję się w operacyjnym zarządzaniu firmami produkcyjnymi. W czasie mojej pracy zawodowej poszukiwałem wciąż na nowo skutecznych narzędzi do motywowania pracowników z jednej strony, i do doboru właściwych osób do właściwych zadań z drugiej. Dzięki pracy w duchu coachingu mogłem przyczynić się do rozwoju moich współpracowników, oraz organizacji, dla których pracowałem.

Moim sukcesem jest sukces mojego Klienta. Prowadzę spotkania indywidualne i grupowe.

Dbam o stały rozwój zawodowy i nieustannie podnoszę moje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach, korzystam z superwizji indywidualnej i grupowej. Dbam o ekologię zmiany realizowanej przez Klienta, tzn. o jednoznacznie pozytywny efekt charakteru tej zmiany.

Pasjonuje mnie turystyka górska, a w szczególności via ferraty w Dolomitach oraz żeglarstwo morskie – Bałtyk, Adriatyk, Morze Śródziemne.

Uwielbiam sport – koszykówkę, rugby, tenis ziemny.
Zaczytuję się w literaturze hiszpańskiej i latynoamerykańskiej.

Karolina Piasecka

Karolina Piasecka

koordynatorka opsychologii.pl, psycholożka

Studiowałam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbyłam w czasie studiów liczne wolontariaty i praktyki z zakresu psychologii i pedagogiki, ukończyłam także I stopień szkolenia TSR organizowany przez Centrum Rozwiązań w Toruniu oraz Kurs Dokształcający w Zakresie Przygotowania Pedagogicznego dla Studentów Psychologii. Aktualnie swoją wiedzę poszerzam na kursach dotyczących psychoterapii systemowej oraz terapii ACT. Uwielbiam podróże i niezmiernie cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem.

Marzena Wojciechowska

Marzena Wojciechowska

trenerka biznesu, te. 503 086 233

Jestem trenerką biznesu. Łączę przygotowanie akademickie z licznymi kursami i szkoleniami z zakresu psychologii, dzięki czemu prowadzę z powodzeniem różnorodne formy uczenia. Ukończyłam zaawansowany program szkoleniowym ICF ze specjalizacją Coaching w Edukacji i Rozwoju. Prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu: metodyki nauczania, edukacji z elementami coachingu, narzędzi w edukacji i rozwoju, rozwijania kompetencji psychospołecznych, a także z budowania relacji z Klientem. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.a-empressa.pl oraz www.dydaktykametodyka.pl.

Anna Olszewska-Konopa

Anna Olszewska-Konopa

psycholożka, coach, trenerka [URLOP]
Joanna Krajewska

Joanna Krajewska

trenerka i coach [URLOP]

Jestem coachem i trenerką umiejętności interpersonalnych. Podczas sesji coachingowych, zadając pytania trafiające w sedno, towarzyszę klientkom i klientom w projektowaniu i wdrażaniu dobrych zmian, stwarzam przestrzeń do przyglądania się sobie i pogłębiania kompetencji psychospołecznych. Zachęcam do eksperymentów i sięgania, gdzie wzrok nie sięga.

Ukończyłam kurs akredytowany Coach International Coach Federation, szkołę Analizy Transakcyjnej, kurs Trener Zmian, Studium Trenerskie w Pracowni Psychologicznej Spotkanie oraz Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w Szkole Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii. Jestem również absolwentką Akademii Artes Liberales (w ramach której studiowałam między innymi filozofię i psychologię), filologii polskiej i studiów podyplomowych w zakresie pedagogiki.

Od 10 lat uczę, wykładam, moderuję, badam potrzeby szkoleniowe. Skupiając się na szukaniu zasobów, pracuję z zespołami, grupami i klientami indywidualnymi. Narzędzia czerpię z różnych ujęć, bliskie są mi podejście narracyjne, techniki poznawczo-behawioralne i Analiza Transakcyjna. Wierzę, że zmiana przekonań zmienia rzeczywistość.

Anna Alaszkiewicz

Anna Alaszkiewicz

recenzentka opsychologii.pl

Jestem ratownikiem medycznym, wodnym, diagnostą laboratoryjnym i
specjalistą zdrowia publicznego.
A prywatnie- uwielbiam spędzać czas z moimi bliskimi i z ekipą moich
najwspanialszych na świecie przyjaciół. Kocham psychologię, czytanie książek, pływanie i jazdę na rowerze.
Uważam, że serdeczne, ale uczciwe przyglądanie się samemu sobie, pozwala w bardziej otwarty i życzliwy sposób patrzeć na innych ludzi i świat, a więc budować bardziej satysfakcjonujące relacje z otoczeniem.
Dlatego też prowadzę bloga o nazwie „Najlepsze życie to moje życie”, na którym dzielę się z moimi czytelnikami wiedzą psychologiczną. Mam nadzieję, że pozwala ona im (a mi na pewno) bardziej rozumieć siebie, drugiego człowieka, świat… I każdego dnia z odwagą ruszać do życia i zwyczajnie, nieidealnie, ale dobrze żyć. : )

Anna Koblowska

Anna Koblowska

recenzentka opsychologii.pl

Z wykształcenia jestem germanistką i pedagogiem. Z zamiłowania badaczką ludzkich przeżyć, doświadczeń i potrzeb. Głęboko wierzę w moc psychologii i psychoterapii. Swoje wykształcenie i pasję łączę prowadząc szkołę językową, w której nie tylko przekazuję lingwistyczną wiedzę, ale też poznaję ciekawe osobowości, motywuję i wspieram rozwój swoich uczniów. Literacko jestem entuzjastką Irvina Yaloma, Vladimira Nabokova. Olgi Tokarczuk i Tove Jansson. Uważam, że każdy dzień może być piękniejszy dzięki szczerej rozmowie, aromatycznej kawie i dobrej książce. Dla poszukujących i chętnych na podzielenie się literacko-psychologicznymi inspiracjami zostawiam szeroko otwarte drzwi swojej skrzynki odbiorczej: kotwlabiryncie@interia.pl

Dominika Stefańska

Dominika Stefańska

recenzentka opsychologii.pl, coach wizerunku

Coach wizerunku, prawie psycholog (przed obroną pracy mgr), prezenterka telewizyjna. W swojej pracy coachingowej do wizerunku podchodzi holistycznie skupiając się zarówno na psychologicznych jego aspektach, jak i stronie wizualnej- ubraniu, prezentacji, wystąpieniach publicznych. W procesie pracuje z fotografią, jako formą lepszego przyjrzenia się sobie i swoim przekonaniom. Prywatnie mama 3 dzieci.

Elwira Wawrzyniak

Elwira Wawrzyniak

recenzentka opsychologii.pl i stażystka

Jestem studentką psychologii, szczególnie zaintrygowaną tematyką procesów poznawczych, twórczości oraz tożsamości, pasjonatką poezji, po godzinach poświęcam się działalności muzycznej oraz degustacji herbaty.

Estera Zoc-Firlik

Estera Zoc-Firlik

recenzentka opsychologii.pl

Z wykształcenia jestem polonistką uzależniona od czytania. Moim panaceum na całe zło jest pisanie. A pisać ostatnio najbardziej lubię o swoim macierzyństwie, o czym możecie się przekonać na blogu https://firliki.wordpress.com/. Staram się pisać zwięźle i na temat, gdyż zgadzam się z Przybosiem, że w minimalnym zasobie słów można zawrzeć maksimum treści.

Joanna Duda

Joanna Duda

recenzentka opsychologii.pl

Od wielu lat kieruję projektami z zakresu rozwoju
pracowników i zarządzaniu zmianą. Interesuję się obszarem
zaangażowania, motywacji w pracy oraz zwinności poświęcając tym
tematom artykuły na swoim blogu www.agileinhr.blogspot.com oraz
dzieląc się wiedzą na konferencjach branżowych. Jestem mamą Magdy i
Michała, moich ukochanych nauczycieli uważności.

Julia Sworowska

Julia Sworowska

recenzentka opsychologii.pl

Jestem polonistką z wykształcenia i pasji, a także redaktorką, korektorką – pracuję, by móc zapełniać kolejne półki książkami. Stawiam pierwsze uważne kroki i wyglądam przez wszystkie okna. Prowadzę bloga o książkach www.wblogunadzieja.blogspot.com.

Justyna Śliwińska-Sroka

Justyna Śliwińska-Sroka

recenzentka opsychologii.pl

Jestem psychologiem i psychoterapeutą systemowym.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w szkole podstawowej oraz szkole gimnazjalnej jako psycholog. Prowadziłam też liczne szkolenia z zakresu efektywnej nauki, umiejętności społecznych, interwencji kryzysowej. Współpracowałam z Terenowym Komitetem Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu.
Obecnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego, prowadząc badania psychologiczne oraz psychoterapię. Prowadzę terapię indywidualną, terapię par oraz rodzin.
Mojej pracy przyświeca myśl, że każdy człowiek sam najlepiej wie, co jest dla niego najlepsze, a zadaniem psychoterapeuty jest pomóc mu to odnaleźć. Stąd, w mojej pracy jestem daleka od oceniania, staram się spojrzeć na problem i jego przyczyny z wielu stron. Chcę, aby klienci czuli się w moim towarzystwie bezpiecznie i komfortowo.
Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Karina Dawidowska

Karina Dawidowska

recenzentka opsychologii.pl

Ze zdrowego rozsądku zostałam absolwentka ochrony środowiska, z zamiłowania pasjonatką gramatyki i ortografii języka polskiego, w wolnych chwilach drążę więc językowe „smaczki”, uciekam w świat bohaterów książek, korzystam z dobrodziejstw jogi, próbuję swoich możliwości kulinarnych. Na co dzień staram się kierować zasadą zdrowej równowagi między pracą a odpoczynkiem i wewnętrznym samorozwojem w tym pędzącym świecie.

Krystyna Zelek

Krystyna Zelek

recenzentka opsychologii.pl

Krystyna Zelek jest psychologiem, psychoterapeutą w procesie certyfikacji oraz trenerką kompetencji społecznych. Ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytet Zielonogórski. Posiada również dyplom ukończenia Studium Pomocy Psychologicznej w zakresie Seksuologii. Pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Specjalizuje się w psychoterapii rodzin, małżeństw i par, pracuje także w kontakcie indywidualnym.
 Posiada doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń dla osób dorosłych oraz zajęć psychoedukacyjnych dla młodzieży. Brała udział w wielu warsztatach, treningach rozwoju osobistego i treningach psychoterapeutycznych w różnych szkołach terapeutycznych. Prowadzi gabinet pomocy psychologicznej w Zielonej Górze.

Maciej Ścibor

Maciej Ścibor

recenzent opsychologii.pl

Maciej Ścibor jest psychoterapeutą psychodynamicznym i trenerem umiejętności psychospołecznych. Pracuje w Warszawie i Sochaczewie.

Magdalena Kieraga

Magdalena Kieraga

recenzentka opsychologii.pl i [była] stażystka

Jestem psychologiem oraz coach, pracuję w Warszawie. Pracuję z dziećmi w różnym wieku. Prowadzę zajęcia treningu umiejętności społecznych dla dzieci z zaburzeniami zachowania oraz konsultacje dla osób dorosłych. Kontakt: magdalenakieraga@poczta.onet.pl.

Marcin Kaźmierczak

Marcin Kaźmierczak

Zawsze mówię o sobie: socjolog z wykształcenia, manager z powołania i psycholog społeczny z zamiłowania.

Natalia Stasiowska

Natalia Stasiowska

recenzentka i stażystka opsychologii.pl

Jestem studentką psychologii z pasji i zamiłowania. Uwielbiam długie rozmowy, fotografuję swoją codzienność, chcąc pokazać innym piękno tego, co nas otacza. Dużo piszę – od dziecka prowadzę pamiętniki i blogi, nie wyobrażam sobie życia bez książek. Z radością uczę się nowych rzeczy i poznaje Świat. Zapraszam Was na stronę mojego bloga: www.dziewczynazjednymokiem.pl.

Roksana Nowodworska

Roksana Nowodworska

recenzentka opsychologii.pl

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu w Padwie oraz studentką szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu, przedszkolu czy Instytucie Żywienia i Żywności. Aktualnie pracuję w gimnazjum integracyjnym oraz z pacjentami ze stwardnieniem rozsianym.

Weronika Dziechciowska

Weronika Dziechciowska

recenzentka opsychologii.pl

Mam 20 lat i studiuję psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem rodowitą krakowianką, zakochaną w swoim mieście. Wolny czas spędzam na przechadzaniu się uliczkami w poszukiwaniu dobrej kawy i cichego kąta. Oprócz czytania uwielbiam podróże. Zwiedziłam kilkanaście krajów, a moja lista miejsc do zobaczenia wciąż się wydłuża!