Zespół

Maria Sitarska

Maria Sitarska

psycholożka i psychoterapeutka, redaktorka portalu opsychologii.pl, tel. 608 277 295

Jestem psycholożką i psychoterapeutką (w trakcie procesu certyfikacji). Prowadzę konsultacje i terapię dla osób dorosłych i par. Prowadzę również warsztaty psychologiczne – towarzyszę Agnieszce Pawłowskiej w prowadzeniu kursów uważności (MBSR), jestem również autorką programu warsztatów „Po stronie macoch”. Wspólnie z Sabiną Sadecką współtworzę portal opsychologii.pl.
Wykształcenie psychologiczne uzyskałam zdobywając dyplom magistra psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Umiejętności terapeutyczne zdobywam podczas procesu certyfikacji na doradcę i terapeutę systemowego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej (ukończyłam kurs podstawowy i kontynuuję proces podczas kursu zaawansowanego) oraz podczas innych szkoleń z zakresu psychoterapii systemowej, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu i terapii akceptacji i zaangażowania (ACT). Moją pracę poddaję superwizji.
Ukończyłam również filologię polską w ramach MISH. Ukończyłam 8-tygodniowy kurs MBSR. Prowadzę zajęcia psychologiczne na uniwersytecie trzeciego wieku.
Pracuję nad książką dotyczącą relacji macocha-pasierb. Interesuję się również tematyką związaną z adaptacją człowieka do okresu późnej dorosłości. Jestem głęboko przekonana, że starość, uważność i wolność wyboru są światu ogromnie potrzebne.
Zapraszam do sołackiego gabinetu, na ul. Nad Wierzbakiem 26/5 w poniedziałki i czwartki od 16.00 oraz w piątki od 15.00.
Koszt spotkania indywidualnego to 100 zł, spotkanie z parą to 120 zł.

Maciej Gendek

Maciej Gendek

psycholog i psychoterapeuta, tel. 692 889 010

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Specjalizuję się w pracy z trudnymi decyzjami dotyczącymi kontynuowania lub zmiany formy relacji (ślub, rozwód), zdradami oraz psychologicznymi aspektami różnych problemów związanych z ciałem (psychosomatyka).

Pracuję w podejściu psychologii zorientowanej na proces – niezależnie od tego jak trudne sytuacje spotykają nas w życiu, w relacjach z innymi ludźmi, jest w nich zawarta informacja, która – umiejętnie wykorzystana – może posłużyć za pierwszy krok na drodze do szczęśliwego życia. Moje uprawnienia do pracy psychoterapeutycznej zostały nadane przez Instytut Psychologii Procesu (IPP) w Warszawie.

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami indywidualnymi oraz parami m.in. z problemami w relacjach, z objawami psychosomatycznymi oraz z osobami współuzależnionymi/DDA. Prywatnie oraz zawodowo interesuję się snami – różnymi sposobami w jaki można je interpretować. Prowadzę terapię po polsku oraz po angielsku.

Marta Nowakowska

Marta Nowakowska

psycholożka, tel. 784 521 714

Jestem psychologiem pracującym głównie z dziećmi i młodzieżą, trenerem umiejętności psychospołecznych, wykładowcą psychologii współpracującym z poznańskimi uczelniami.

Pracuję jako psycholog w Szkole Podstawowej Akademia Dobrej Edukacji w Jarocinie oraz w Centrum Psychogiczno-Coachingowym inspeerio gdzie prowadzę indywidualne konsultacje psychologiczne dla dzieci i młodzieży, warsztaty psychoedukacyjne oraz szkolenia z umiejętności psychospołecznych.

Ukończyłam psychologię (specjalności: psychologia kliniczna i psychologia pracy) na UAM w Poznaniu. Umiejętności pracy z grupą doskonaliłam na studiach podyplomowych Akademia Trenera. Odbyłam staż w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego i wciąż poszerzam swoje kompetencje podczas rozmaitych szkoleń, głównie w nurcie poznawczo-behawioralnym. Szczególnie interesuje mnie psychologia poznawczo-behawioralna i pozytywna, edukacja alternatywna oraz zagadnienia obniżonej samooceny, motywacji i zjawisko flow. Popularyzuję psychologię m.in. na łamach Informatora SGB, czasopisma Benefit HR i bloga: niemategozuego.com.

Agnieszka Pawłowska

Agnieszka Pawłowska

psycholożka, nauczycielka MBSR

Prywatnie i zawodowo, zajmuję się praktyką uważności. Posiadam certyfikat nauczyciela MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction, czyli redukcji stresu na bazie uważności), przyznany przez Institute for Mindfulness-Based Approaches. Od kilku lat prowadzę warsztaty z uważności dla dorosłych, dzieci i młodzieży, dostrzegając równocześnie, że każda z tych grup wiekowych czerpie znaczące korzyści z uważniejszego życia. Pracuję ze sportowcami, nauczycielami, przedsiębiorcami, służbami więziennymi i osobami z wielu innych obszarów zawodowych, bo każdy z nas potrzebuje zatrzymania, poradzenia sobie ze stresem, odnalezienia sensu w tym co robi, a być może również poprawy jakości życia. Napisałam serię książeczek dla dzieci „Kraina Uważności”. Z wykształcenia jestem psychologiem i ekonomistą.

Katarzyna Rawska

Katarzyna Rawska

psycholożka i psychoterapeutka, tel. 512 151 609

Od kilku lat pracuję jako psycholog i psychoterapeutka z dorosłymi i
dziećmi w różnych konfiguracjach (indywidualnie, z parami, z rodzinami i z
grupami), kontekstach (gabinet prywatny, służba zdrowia i edukacja) i
formach (prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, par, rodzin i grupową, warsztaty psychologiczne). O psychologii i psychoterapii nieustannie czytam i czasem piszę. Ukończyłam psychologię na UAM w Poznaniu oraz całościowe szkolenie z psychoterapii systemowej indywidualnej, par, rodzinnej i grupowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, a także szereg szkoleń dotyczących pomocy psychologicznej w sytuacjach m. in. straty, traumy, depresji, lęku,
trudności w relacjach. Swoją pracę poddaję superwizji. Pracuję w oparciu o
założenia i narzędzia wypracowane na gruncie psychoterapii systemowej,
narracyjnej, krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu oraz terapii
akceptacji i zaangażowania. Oznacza to m. in., że jestem głęboko
przekonana, że każdy ma w sobie to, czego mu potrzeba, by żyć, radzić
sobie w różnych okolicznościach i wzrastać, i z zaangażowaniem szukam z
klientami rozwiązań uwzględniających ich najsilniejsze strony. Zapraszam
do gabinetu w Poznaniu (www.rawskapsycholog.pl) i do lektury moich
artykułów i recenzji.

Nina Sobczak-Matysiak

Nina Sobczak-Matysiak

psycholożka kliniczna, psychoterapeutka, trenerka, +48 601 584818

Prowadzę psychoterapię, konsultuję i udzielam pomocy psychologicznej w moim gabinecie na poznańskim Grunwaldzie. Umawianie wizyt odbywa się telefonicznie lub mailowo, koszt godzinnej sesji to 100zł.
Zapraszam osoby dorosłe, nastolatki i rodziny, które przeżywają kryzys, doświadczają trudności psychologicznych, zaburzeń psychicznych, poszukują diagnozy, rozwiązania swoich problemów, wsparcia psychologicznego, zmniejszenia cierpienia, zmiany i rozwoju w kierunku realizowania swoich wartości. Stosuję podejście integracyjne w którym łączę nurt psychoterapii humanistycznej z nowatorskim nurtem terapii kontekstualnych tzw. Trzeciej Fali, psychoterapii opartej na analizie funkcji/FAP/ oraz Terapii Akceptacji i Zaangażowania ACT, które są skuteczne w leczeniu wielu zaburzeń psychicznych i potwierdzone rzetelnymi badaniami. Używam technik, metafor, procedur i ćwiczeń, stworzonych specjalnie dla ACT, a także czerpię z metod pochodzących z innych nurtów terapii, pod warunkiem, że aktywują one u klienta psychologiczną elastyczność, akceptację i aktywne dążenie do zmiany i poprawy jakości życia.
Moje kompetencje wynikają z ponad 20 letniej praktyki psychoterapeuty, psychologa klinicznego, diagnosty i biegłego sądowego, pracy w Szpitalu Psychiatrycznym, Poradni Zdrowia Psychicznego i Instytucie Psychologii UAM oraz szkoleń terapeutycznych i staży klinicznych w Instytucie Psychoneurologii w W-wie, Klinice Psychiatrycznej w Poznaniu, Laboratorium Psychoedukacji, Instytucie Gestalt, Instytucie Miltona Ericksona w Berlinie i Instytucie Psychologii Zdrowia. Ostatnio intensywnie doskonalę się w terapii ACT , ukończyłam kurs zaawansowany. Ponadto jestem superwizorem i trenerem II stopnia rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne co oznacza, że prowadzę zaawansowane treningi psychologiczne oraz superwizuję i przygotowuję trenerów i psychologów do rekomendacji PTP, a także uczę psychologii praktycznej.
Umawianie wizyt: 601584818

Agnieszka Woś-Szymanowska

Agnieszka Woś-Szymanowska

psycholożka i coach, specjalistka ds. rozwoju organizacji, tel. 501 844 827

Jestem Specjalistą ds. rozwoju organizacji: konsultantem, trenerem biznesowym, coachem, a przede wszystkim entuzjastką Analizy Transakcyjnej i jej zastosowania na polu organizacji i w pracy indywidualnej. Jestem także właścicielką firmy konsultingowej reDECYZJA oraz członkiem zespołu Centrum psychologiczno-coachingowego Inspeerio.

Zawodowo wspieram organizacje w rozwoju. Wspólnie z klientami analizuję, które procesy warto usprawnić i proponuję działania pozwalające na wzrost organizacji. Doradzam, projektuję i wprowadzam usprawnienia, realizuję procesy oceny i rozwoju kompetencji oraz rekrutacje, a także szkolę i prowadzę coachingi. Pracuję również z klientami indywidualnymi nad rozwojem ważnych dla nich obszarów osobistych i biznesowych.

Sebastian Szenrok

Sebastian Szenrok

trener i doradca, tel. 502 380 925

Jestem trenerem i menedżerem. Oprócz zarządzania procesami pracy ukończyłem filologię hiszpańską. Moje kompetencje wzmocniłem kończąc 1,5 roczne studia podyplomowe na kierunku coaching na Uniwersytecie SWPS.

Posiadam 17-letnie biznesowe doświadczenie zawodowe w organizacjach międzynarodowych i polskich na stanowiskach managerskich i executive. Pracowałem w firmach rodzinnych, przedsiębiorstwach średniej wielkości, korporacjach, zarządzałem dużymi zespołami. Specjalizuję się w operacyjnym zarządzaniu firmami produkcyjnymi. W czasie mojej pracy zawodowej poszukiwałem wciąż na nowo skutecznych narzędzi do motywowania pracowników z jednej strony, i do doboru właściwych osób do właściwych zadań z drugiej. Dzięki pracy w duchu coachingu mogłem przyczynić się do rozwoju moich współpracowników, oraz organizacji, dla których pracowałem.

Moim sukcesem jest sukces mojego Klienta. Prowadzę spotkania indywidualne i grupowe.

Dbam o stały rozwój zawodowy i nieustannie podnoszę moje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach, korzystam z superwizji indywidualnej i grupowej. Dbam o ekologię zmiany realizowanej przez Klienta, tzn. o jednoznacznie pozytywny efekt charakteru tej zmiany.

Pasjonuje mnie turystyka górska, a w szczególności via ferraty w Dolomitach oraz żeglarstwo morskie – Bałtyk, Adriatyk, Morze Śródziemne.

Uwielbiam sport – koszykówkę, rugby, tenis ziemny.
Zaczytuję się w literaturze hiszpańskiej i latynoamerykańskiej.

Sabina Sadecka

Sabina Sadecka

psycholożka i psychoterapeutka, redaktorka opsychologii.pl, tel. 503136288

# Wiedza psychologiczna to coś, czego nigdy nie mam dość. Z niektórymi dzielę się nią poprzez swoje pisanie, innych zapraszam do korzystania z niej podczas procesu psychoterapii, studentom opowiadam o niej na uczelni, a wszystkim na antenie radia. # Prowadzę swoją prywatną praktykę psychoterapeutyczną w gabinecie na ul. Nad Wierzbakiem 26/5 w Poznaniu. Konsultuję pacjentów w Klinice Ivita. Wolontaryjnie wspieram pacjentów Fundacji Rak Off. Pracuję z osobami dorosłymi i nastolatkami. # Wykładam psychologię na Collegium Da Vinci i SWPS-ie. Piszę o psychologii na stronie, którą właśnie odwiedzacie, stale pisuję też do Miesięcznika „Benefit HR”. Moje artykuły popularyzujące psychologię pojawiają się na wielu portalach i na łamach różnorodnych czasopism. Goszczę u Wandy Wasilewskiej na antenie Radia Poznań i opowiadam o zdrowiu psychicznym i uzależnieniach (nd, 22:00). # Szkoliłam się w kilku nurtach – systemowym, Analizy Transakcyjnej, poznawczo-behawioralnym i psychodynamicznym. Obecnie najwięcej serca poświęcam nauce Terapii Akceptacji i Zaangażowania [terapie kontekstualne] i terapii traumy [jestem w trakcie kształcenia z zakresu doradztwa psychologicznego w obszarze traumy], szczególnie pracy z ciałem. # Stale superwizuję swoją pracę [obecnie moja superwizorką jest p. Alexandra Piotrowska). #Pracuję głównie w godzinach 10:00-16:00 [w wyjątkowych przypadkach spotkania mogą rozpoczynać się wcześniej]. W uzasadnionych przypadkach pracuję też przez Skype’a. Koszt wizyty to 150 zł.

Anna Olszewska-Konopa

Anna Olszewska-Konopa

psycholożka, coach, trenerka [URLOP]
Joanna Krajewska

Joanna Krajewska

trenerka i coach [URLOP]

Jestem coachem i trenerką umiejętności interpersonalnych. Podczas sesji coachingowych, zadając pytania trafiające w sedno, towarzyszę klientkom i klientom w projektowaniu i wdrażaniu dobrych zmian, stwarzam przestrzeń do przyglądania się sobie i pogłębiania kompetencji psychospołecznych. Zachęcam do eksperymentów i sięgania, gdzie wzrok nie sięga.

Ukończyłam kurs akredytowany Coach International Coach Federation, szkołę Analizy Transakcyjnej, kurs Trener Zmian, Studium Trenerskie w Pracowni Psychologicznej Spotkanie oraz Studium Umiejętności Osobistych Trenera i Lidera w Szkole Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii. Jestem również absolwentką Akademii Artes Liberales (w ramach której studiowałam między innymi filozofię i psychologię), filologii polskiej i studiów podyplomowych w zakresie pedagogiki.

Od 10 lat uczę, wykładam, moderuję, badam potrzeby szkoleniowe. Skupiając się na szukaniu zasobów, pracuję z zespołami, grupami i klientami indywidualnymi. Narzędzia czerpię z różnych ujęć, bliskie są mi podejście narracyjne, techniki poznawczo-behawioralne i Analiza Transakcyjna. Wierzę, że zmiana przekonań zmienia rzeczywistość.

Karolina Piasecka

Karolina Piasecka

koordynatorka opsychologii.pl, psycholożka

Studiowałam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbyłam w czasie studiów liczne wolontariaty i praktyki z zakresu psychologii i pedagogiki, ukończyłam także I stopień szkolenia TSR organizowany przez Centrum Rozwiązań w Toruniu oraz Kurs Dokształcający w Zakresie Przygotowania Pedagogicznego dla Studentów Psychologii. Aktualnie swoją wiedzę poszerzam na kursach dotyczących psychoterapii systemowej oraz terapii ACT. Uwielbiam podróże i niezmiernie cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem.

Anna Alaszkiewicz

Anna Alaszkiewicz

recenzentka opsychologii.pl

Jestem ratownikiem medycznym, wodnym, diagnostą laboratoryjnym i
specjalistą zdrowia publicznego.
A prywatnie- uwielbiam spędzać czas z moimi bliskimi i z ekipą moich
najwspanialszych na świecie przyjaciół. Kocham psychologię, czytanie książek, pływanie i jazdę na rowerze.
Uważam, że serdeczne, ale uczciwe przyglądanie się samemu sobie, pozwala w bardziej otwarty i życzliwy sposób patrzeć na innych ludzi i świat, a więc budować bardziej satysfakcjonujące relacje z otoczeniem.
Dlatego też prowadzę bloga o nazwie „Najlepsze życie to moje życie”, na którym dzielę się z moimi czytelnikami wiedzą psychologiczną. Mam nadzieję, że pozwala ona im (a mi na pewno) bardziej rozumieć siebie, drugiego człowieka, świat… I każdego dnia z odwagą ruszać do życia i zwyczajnie, nieidealnie, ale dobrze żyć. : )

Anna Koblowska

Anna Koblowska

recenzentka opsychologii.pl

Z wykształcenia jestem germanistką i pedagogiem. Z zamiłowania badaczką ludzkich przeżyć, doświadczeń i potrzeb. Głęboko wierzę w moc psychologii i psychoterapii. Swoje wykształcenie i pasję łączę prowadząc szkołę językową, w której nie tylko przekazuję lingwistyczną wiedzę, ale też poznaję ciekawe osobowości, motywuję i wspieram rozwój swoich uczniów. Literacko jestem entuzjastką Irvina Yaloma, Vladimira Nabokova. Olgi Tokarczuk i Tove Jansson. Uważam, że każdy dzień może być piękniejszy dzięki szczerej rozmowie, aromatycznej kawie i dobrej książce. Dla poszukujących i chętnych na podzielenie się literacko-psychologicznymi inspiracjami zostawiam szeroko otwarte drzwi swojej skrzynki odbiorczej: kotwlabiryncie@interia.pl

Dominika Stefańska

Dominika Stefańska

recenzentka opsychologii.pl, coach wizerunku

Coach wizerunku, prawie psycholog (przed obroną pracy mgr), prezenterka telewizyjna. W swojej pracy coachingowej do wizerunku podchodzi holistycznie skupiając się zarówno na psychologicznych jego aspektach, jak i stronie wizualnej- ubraniu, prezentacji, wystąpieniach publicznych. W procesie pracuje z fotografią, jako formą lepszego przyjrzenia się sobie i swoim przekonaniom. Prywatnie mama 3 dzieci.

Elwira Wawrzyniak

Elwira Wawrzyniak

recenzentka opsychologii.pl i stażystka

Jestem studentką psychologii, szczególnie zaintrygowaną tematyką procesów poznawczych, twórczości oraz tożsamości, pasjonatką poezji, po godzinach poświęcam się działalności muzycznej oraz degustacji herbaty.

Estera Zoc-Firlik

Estera Zoc-Firlik

recenzentka opsychologii.pl

Z wykształcenia jestem polonistką uzależniona od czytania. Moim panaceum na całe zło jest pisanie. A pisać ostatnio najbardziej lubię o swoim macierzyństwie, o czym możecie się przekonać na blogu https://firliki.wordpress.com/. Staram się pisać zwięźle i na temat, gdyż zgadzam się z Przybosiem, że w minimalnym zasobie słów można zawrzeć maksimum treści.

Joanna Duda

Joanna Duda

recenzentka opsychologii.pl

Od wielu lat kieruję projektami z zakresu rozwoju
pracowników i zarządzaniu zmianą. Interesuję się obszarem
zaangażowania, motywacji w pracy oraz zwinności poświęcając tym
tematom artykuły na swoim blogu www.agileinhr.blogspot.com oraz
dzieląc się wiedzą na konferencjach branżowych. Jestem mamą Magdy i
Michała, moich ukochanych nauczycieli uważności.

Julia Sworowska

Julia Sworowska

recenzentka opsychologii.pl

Jestem polonistką z wykształcenia i pasji, a także redaktorką, korektorką – pracuję, by móc zapełniać kolejne półki książkami. Stawiam pierwsze uważne kroki i wyglądam przez wszystkie okna. Prowadzę bloga o książkach www.wblogunadzieja.blogspot.com.

Justyna Śliwińska-Sroka

Justyna Śliwińska-Sroka

recenzentka opsychologii.pl

Jestem psychologiem i psychoterapeutą systemowym.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w szkole podstawowej oraz szkole gimnazjalnej jako psycholog. Prowadziłam też liczne szkolenia z zakresu efektywnej nauki, umiejętności społecznych, interwencji kryzysowej. Współpracowałam z Terenowym Komitetem Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu.
Obecnie pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego, prowadząc badania psychologiczne oraz psychoterapię. Prowadzę terapię indywidualną, terapię par oraz rodzin.
Mojej pracy przyświeca myśl, że każdy człowiek sam najlepiej wie, co jest dla niego najlepsze, a zadaniem psychoterapeuty jest pomóc mu to odnaleźć. Stąd, w mojej pracy jestem daleka od oceniania, staram się spojrzeć na problem i jego przyczyny z wielu stron. Chcę, aby klienci czuli się w moim towarzystwie bezpiecznie i komfortowo.
Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Karina Dawidowska

Karina Dawidowska

recenzentka opsychologii.pl

Ze zdrowego rozsądku zostałam absolwentka ochrony środowiska, z zamiłowania pasjonatką gramatyki i ortografii języka polskiego, w wolnych chwilach drążę więc językowe „smaczki”, uciekam w świat bohaterów książek, korzystam z dobrodziejstw jogi, próbuję swoich możliwości kulinarnych. Na co dzień staram się kierować zasadą zdrowej równowagi między pracą a odpoczynkiem i wewnętrznym samorozwojem w tym pędzącym świecie.

Krystyna Zelek

Krystyna Zelek

recenzentka opsychologii.pl

Krystyna Zelek jest psychologiem, psychoterapeutą w procesie certyfikacji oraz trenerką kompetencji społecznych. Ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytet Zielonogórski. Posiada również dyplom ukończenia Studium Pomocy Psychologicznej w zakresie Seksuologii. Pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Specjalizuje się w psychoterapii rodzin, małżeństw i par, pracuje także w kontakcie indywidualnym.
 Posiada doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń dla osób dorosłych oraz zajęć psychoedukacyjnych dla młodzieży. Brała udział w wielu warsztatach, treningach rozwoju osobistego i treningach psychoterapeutycznych w różnych szkołach terapeutycznych. Prowadzi gabinet pomocy psychologicznej w Zielonej Górze.

Maciej Ścibor

Maciej Ścibor

recenzent opsychologii.pl

Maciej Ścibor jest psychoterapeutą psychodynamicznym i trenerem umiejętności psychospołecznych. Pracuje w Warszawie i Sochaczewie.

Magdalena Kieraga

Magdalena Kieraga

recenzentka opsychologii.pl i [była] stażystka

Jestem psychologiem oraz coach, pracuję w Warszawie. Pracuję z dziećmi w różnym wieku. Prowadzę zajęcia treningu umiejętności społecznych dla dzieci z zaburzeniami zachowania oraz konsultacje dla osób dorosłych. Kontakt: magdalenakieraga@poczta.onet.pl.

Marcin Kaźmierczak

Marcin Kaźmierczak

Zawsze mówię o sobie: socjolog z wykształcenia, manager z powołania i psycholog społeczny z zamiłowania.

Marzena Wojciechowska

Marzena Wojciechowska

recenzentka opsychologii.pl

Jestem trenerką biznesu. Łączę przygotowanie akademickie z licznymi kursami i szkoleniami z zakresu psychologii, dzięki czemu prowadzę z powodzeniem różnorodne formy uczenia. Uczestniczę w zaawansowanym programie szkoleniowym ICF ze specjalizacją Coaching w Edukacji i Rozwoju. Prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu: metodyki nauczania, edukacji z elementami coachingu, narzędzi w edukacji i rozwoju rozwijania kompetencji psychospołecznych, a także z budowania relacji z Klientem. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.a-empressa.pl oraz www.dydaktykametodyka.pl.

Natalia Stasiowska

Natalia Stasiowska

recenzentka i stażystka opsychologii.pl

Jestem studentką psychologii z pasji i zamiłowania. Uwielbiam długie rozmowy, fotografuję swoją codzienność, chcąc pokazać innym piękno tego, co nas otacza. Dużo piszę – od dziecka prowadzę pamiętniki i blogi, nie wyobrażam sobie życia bez książek. Z radością uczę się nowych rzeczy i poznaje Świat. Zapraszam Was na stronę mojego bloga: www.dziewczynazjednymokiem.pl.

Paulina Drozdowska

Paulina Drozdowska

recenzentka opsychologii.pl

Jestem studentką poznańskiej uczelni, pasjonatką psychologii, świadomej edukacji oraz doradztwa zawodowego dla studentów.

Roksana Nowodworska

Roksana Nowodworska

recenzentka opsychologii.pl

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu w Padwie oraz studentką szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu, przedszkolu czy Instytucie Żywienia i Żywności. Aktualnie pracuję w gimnazjum integracyjnym oraz z pacjentami ze stwardnieniem rozsianym.

Weronika Dziechciowska

Weronika Dziechciowska

recenzentka opsychologii.pl

Mam 20 lat i studiuję psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem rodowitą krakowianką, zakochaną w swoim mieście. Wolny czas spędzam na przechadzaniu się uliczkami w poszukiwaniu dobrej kawy i cichego kąta. Oprócz czytania uwielbiam podróże. Zwiedziłam kilkanaście krajów, a moja lista miejsc do zobaczenia wciąż się wydłuża!