Aby zdrowieć i wrastać potrzebujemy naszych umysłów i naszych ciał. O ile jednak jesteśmy biegli w rozumowym rozwiązywaniu problemów, o tyle kontakt z naszym ciałem to coś, czego skutecznie się w toku życia oduczamy.
Zapraszam Was na warsztat, podczas którego posłuchamy nie tylko swoich myśli, ale i komunikatów wysyłanych nam przez nasze ciało. Uszanujemy obie rzeczywistości – tę, która rodzi się w naszym umyśle, ale i tę, która dociera do nas poprzez narządy zmysłów, manifestuje w napięciach mięśni, momentach spokoju (i niepokoju), apatii i witalności.
To warsztat dla tych, którzy mają poczucie, że stracili kontakt ze swoim ciałem, dla tych, którzy chcieliby się od swojego ciała czegoś nauczyć, ale i dla niedowiarków, którzy nie sądzą, by z tego miało wyniknąć dla nich coś dobrego.
Warsztat będzie mocno osadzony w założeniach terapii akceptacji i zaangażowania, więc zapraszam też wszystkich, którzy chcieliby doświadczyć na sobie sposobu pracy w tym właśnie nurcie. I dla wszystkich ACT-u ciekawych.
Do zobaczenia!
Sabina

PS Miejsce warsztatu: Poznań
Data: 29 IX 2018, 10:30-14:30
Kosz warsztatu: 200 zł (wpłata na konto: Sabina Sadecka – psychologia,
38 1140 2004 0000 3902 7583 3288)
Zgłoszenia: sabinasadecka@opsychologii.pl (wraz z danymi do faktury)