Zapraszam Cię na mój nowy webinar w ramach cyklu “JAK MOGĘ O SIEBIE ZADBAĆ, GDY… Praktyczne wykłady o zdrowiu psychicznym dla dosłownie każdego”.Tym razem zajmiemy się oswajaniem tematu żałoby.To webinar dla tych, którzy coś bezpowrotnie stracili lub stoją przed nieuchronnością takiej straty (utraty pięknej relacji, bliskiej osoby, pełni zdrowia, nadziei na wyzdrowienie, scenariusza na życie, marzeń, zasobności).

Podczas naszego webinaru zajmiemy się tym, jak – z perspektywy neurobiologii i podejść humanistyczno-egzystencjalnych – możemy stworzyć gruntującą nas i budującą nas na nowo relację z żałobą.Porozmawiamy o tym, dlaczego żałoba jest częścią naszego egzystencjalnego porządku, a nie egzystencjalnego bałaganu. Odpakujemy różne warstwy żałoby – fizjologiczną, psychologiczną, społeczną i egzystencjalną – i zadamy sobie wiele pytań pozwalających nam z sytuacji żałoby uczynić okazję do egzystencjalnego kwitnięcia.

Webinarowi towarzyszyć będą karty pracy, które pomogą Ci zabrać treści webinarowe ze sobą w swoje życie i stworzyć dzięki nim rozwojowy zeszyt do indywidualnej eksploracji obszaru żałoby.Webinar odbędzie się 28 lutego o godzinie 19:00 na platformie zoom. Potrwa 2 godziny.Dla osób, które nie będą miały możliwości oglądania go na żywo, pozostawię go na platformie kursy.opsychologii.pl na kolejne miesiące (nie odkładajcie jednak oglądania na za długo, webinary nie pozostaną na platformie do końca świata).Koszt webinaru to 150 zł.

Do zobaczenia!

Sabina Sadecka (terapeutka, nauczycielka terapii, pasjonatka terapii traumy)

Webinar do nabycia tutaj.