Kraina Uważności to seria książek dla dzieci, którą powinno przeczytać każde dziecko, ale i każdy dorosły. Jeśli jeszcze nie macie na półce przygód lwa Staszka, szczurka Rysia czy nietoperzycy Kai, ten konkurs jest właśnie dla Was.

Reguły są proste. Do 12 kwietnia przesyłacie na adres: r.konopa@opsychologii.pl mail z Waszą autorską odpowiedzią na pytanie „Co jest możliwe dzięki uważności?”. Odpowiedź może mieć formę listu, rysunku, animacji lub fotografii. Do maila dołączcie też KONIECZNIE informację o zgodzie na publikację Waszej odpowiedzi na blogu na stronie opsychologii.pl (bez tej zgody nie jest możliwe wzięcie udziału w konkursie). Jeśli chcecie, by Wasza praca została opublikowana pod pseudonimem, prosimy również o taką informację. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby dorosłe (ale oczywiście dorośli mogą swoje prace wykonywać wraz z dziećmi).

Jury konkursu ze stojącą na jego czele Agnieszką Pawłowską, nauczycielką uważności i autorką książek z serii Krainy Uważności, wraz z inspeeriowym zespołem, zadecyduje do 15 kwietnia, do godziny 19:00, czyją odpowiedź nagrodzi serią pięciu książeczek z serii Kraina Uważności. W konkursie przyznamy też 5 wyróżnień, książkowych przygód lwa Staszka w pierwszej, limitowanej edycji.