Mili Czytelnicy i Drogie Czytelniczki.

Jest mi bardzo przyjemnie zaprosić Was do lektury najświeższych artykułów spisanych na naszej inspeeriowej stronie, której nową odsłonę przygotowaliśmy z myślą o Was chwil kilka temu. Jesteśmy z niej bardzo dumni! Mamy nadzieję, że nowy układ tekstów i informacji o organizowanych przez nas spotkaniach okaże się dla Was przejrzysty i że lektura słów, które do Was kierujemy w nowej formie spotka się z Waszą przychylnością.

Przed nami grudzień – dla niektórych miesiąc szczególnej urody i wypoczynku, a dla innych – szczególnej pracy i wyzwań. Tych z Was, którzy zastanawiają się jak zadbać o równowagę między życiem osobistym, a pracą, w imieniu Sabiny Sadeckiej, zapraszam na spotkanie, które odbędzie się podczas Nocy Szkoleń w Collegium da Vinci – „Gdy nie możemy przestać pracować. Jak się nie wypalić i zadbać o siebie?”. Więcej informacji znajdziecie tutaj. Koniecznie wypełnijcie formularz!

Sabina zaprasza na jeszcze jedno ważne grudniowe spotkanie (już jutro – 1.12.) – „Z kobietami o kobietach”. Spotkanie wokół tematyki niepłodności odbędzie się w Klinice Ivita i jest nieodpłatne. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Przed nami świąteczny czas. Zapraszam Was do uważnego i spokojnego przeżywania rodzinnych spotkań, do zadbania o siebie dokładnie tak, jak tego potrzebujecie. Smakujcie te grudniowe chwile, niech Wam pachną i płyną łagodnie. Odpocznijcie, to jest dokładnie ten czas na poszukanie dystansu do spraw trudnych, do życiowych rozczarowań, ale i ważnych wyborów. Dbajcie o siebie i nie zapomnijcie zajrzeć czasem na naszą stronę – znajdziecie tu wiele dobrych i pomocnych treści.

A w inspeerio, z żywą radością szykujemy już dla Was tematy wydarzeń na kolejny rok – już w styczniu zapraszamy Was do Biblioteki Raczyńskich na cykl „Spotkań z psychologią”. Pierwszy wykład (8.01.2016) wygłosi Sabina Sadecka, z którą wspólnie poszukacie odpowiedzi na pytanie “Czy widzimy świat takim, jakim jest, czy jakim chcemy go widzieć”. Spotkanie jest nieodpłatne.

A ja ze swojej strony zapraszam do lektury relacji z jesiennej edycji spotkania „Po stronie macoch”, które mam przyjemność prowadzić, zachęcając jednocześnie do refleksji na temat tej rodzinnej roli, która podobnie mocno niektórych niepokoi, co i zachwyca. Kolejne spotkanie już w lutym.

Zapraszam Was do lektury listopadowego newslettera z nadzieją, że chwile spędzone z naszymi artykułami będą dla Was wartościowe i użyteczne.

Serdecznie,
Maria Sitarska