To była bardzo energetyczna i merytoryczna rozmowa pasjonatów terapii akceptacji i zaangażowania o tejże terapii. Nawet Wanda Wasilewska, prowadząca, po audycji musiała uznać, że jest trochę ACT-owcem :).

Posłuchajcie, jak Jakub Szymański – psychoterapeuta terapii akceptacji i zaangażowania (bardzo Wam go mocno  jako specjalistę polecam!), Elwira Wawrzyniak (adeptka psychoterapii, koordynatorka portalu opsychologii i moja wspaniała stażystka), Wanda Wasilewska (jej nie muszę Wam przedstawiać) i pisząca te słowa Sabina Sadecka (również terapeutka ACT) deliberowaliśmy o tym, co potrafi umysł 16-miesięcznego dziecka, o 5-ciu zmysłach, języku, funkcjach zachowania, kontekście i wielu wielu innych. I o tym, że nie o to chodzi, by umysł działał na naszych warunkach (ale by nie traktować jego wytworów jak faktów).

Audycji posłuchacie poniżej. A jeśli chcielibyście zapoznać się z tym wybitnym nurtem terapii, zajrzyjcie też na poznańską międzynarodową konferencję ACT, która odbędzie się już w maju (link do konferencji tutaj).