Październik obdarował nas feerią jesiennych barw, zapachów i smaków. Były dni pełne słońca i te bardziej szare, wilgotne od deszczu, ciepłe, a chwilami wręcz mroźne, mgliste, a innym razem przejrzyste aż po horyzont… Jednym słowem, przyroda nie próżnowała, dając nam całą paletę doznań. Jesień, to wyjątkowy czas. Zachęca do zwolnienia, przyjrzenia się światu i sobie, otulenia się ciepłym kocem, troską i sympatią do samego siebie. Tak, do siebie, bo choć często o tym zapominamy, to właśnie sami dla siebie powinniśmy być najlepszym przyjacielem: kochającym, wyrozumiałym, współczującym i dodającym sobie siły w trudnych momentach. By zadbać o innych, najpierw musimy zadbać o siebie – i do tego zachęca nas jesienny, trochę melancholijny okres. Każdego dnia zrób dla siebie coś dobrego, choćby był to kubek ulubionej herbaty, dobra książka do poduszki, długi spacer, kąpiel lub rozmowa z kimś życzliwym. A może postanowisz zajrzeć do inspeerio: na naszą stronę internetową, fecebooka, instagram lub na Cichą 4/3, gdzie możesz spotkać się z nami osobiście? To na pewno także będzie dobrze spożytkowany czas.

Jak zawsze na naszym blogu przeczytasz sporo artykułów o tym, co dla nas ważne, zawodowo i prywatnie, co pomaga nam się stale rozwijać i wspierać w zmianie naszych klientów, znajdziesz mnóstwo recenzji wartościowych książek, a na facebook’u dodatkowo cytaty, które, mamy nadzieję, wzbudzą w Tobie choćby iskierkę inspiracji. Za to na Cichej, każdego dnia trwają godziny terapii i coachingów, które oprócz inspiracji pomagają w realnej zmianie – być może Ty także do nas zaglądasz..? Oczywiście obok spotkań indywidualnych w inspeerio, jak zawsze, znajdziesz wartościowe warsztaty i wykłady.

Zapraszam Cię do spotkania z nami, zarówno w świecie wirtualnym, jak i realnym.

Z jesiennymi pozdrowieniami,

Agnieszka Pawłowska

P.S. Ponieważ chętnie angażujemy się w aktywne wspieranie działań, które uznajemy za wartościowe, polecamy Ci także udział w zajęciach, które w inspeerio prowadzą zaprzyjaźnione z nami ośrodki: Integralne Studium Rozwoju Osobistego prowadzone przez Szkołę Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii oraz kursy organizowane przez Maszynę do Pisania.