Zapraszam Was do udziału w kolejnej edycji spotkania “Po stronie macoch”, które odbędzie się w pierwszą sobotę czerwca w Poznaniu.

Mam ochotę napisać, że będziecie się czuć jak u siebie. Skąd to wiem? Ano stąd, że pomimo różnorodności doświadczeń i modeli rodzinnych, pomimo różnie przeżywanych ról (czasem w większej radości, czasem w większej trosce) obserwuję jak każdorazowo uczestniczki spotkań łączą się w ciekawości i odwadze, w uważności na jakość budowanych relacji i w przepięknej wyrozumiałości dla swoich prywatnych opowieści.

Po mojej stronie jest więc zadbanie o strukturę i merytoryczną część spotkania (a robię to zapraszając Was do wspólnie lub indywidualnie doświadczanych ćwiczeń, przygotowanych w dbałości o ukierunkowanie na to, co mocne i warte docenienia). Po Waszej stronie jest to, co potraficie tak pięknie: tworzenie atmosfery akceptacji dla różnych życiowych wyborów, empatii dla trudności i współradowania się z sukcesów i pielęgnowanych nadziei.

Zapraszam serdecznie Was, które zechcecie spotkać się ze mną (i z nami) po raz pierwszy, z radością też zobaczę Was – uczestniczki poprzednich edycji.

Jeśli jesteście ciekawe relacji z minionych spotkań zajrzyjcie na portal opsychologii.pl.

Do zobaczenia.
Maria Sitarska


Kiedy: 3 czerwca, godz. 10.00-15.00
Miejsce: CoWalski Aleja Inspiracji, al. Wielkopolska 29 (dojazd tramwajami 9 i 11, przystanek “Klin”)
Koszt: 150 zł
Numer konta podam w odpowiedzi na przesłane zgłoszenie.

O mnie: jestem psycholożką i psychoterapeutką (w trakcie certyfikacji). Pracuję w nurcie psychoterapii systemowej. Współprowadzę portal opsychologii.pl, pracuję z dorosłymi w gabinecie prywatnym, od kilku lat spotykam się z macochami w ramach mojego autorskiego cyklu warsztatów “Po stronie macoch”.