Zapraszam wszystkich, którzy nie chcą dłużej czekać, by lepiej żyć, godzić się na złe traktowanie lub lekceważenie ze strony innych, na raniącą krytykę i naruszanie swoich praw i granic psychologicznych.

Ta grupa jest także dla osób niepewnych siebie, lecz gotowych zmierzyć się ze swoimi trudnościami i zaangażować się w szukanie lepszych rozwiązań i zmianę  niekonstruktywnych zachowań. Dla osób, które chcą żyć zgodnie ze swoimi wartościami, poprawić swoje relacje z ludźmi, nie rezygnując z siebie, lepiej radzić sobie z wyrażaniem swojego zdania i swoich uczuć, umieć akceptować trudne uczucia pojawiające się, gdy nie wszystko idzie tak jak chcemy.

Dzięki temu, że trening odbędzie się w małej (maksymalnie 12-osobowej) grupie, trwa 4 dni i jest podzielony na dwie części: 2 dni, przerwa dwutygodniowa i kolejne 2 dni, to każdy będzie miał czas i możliwość, by ćwiczyć i wypróbować nowe zachowania i reakcje, zanim wprowadzi je w życie.

Ponadto, każdy może w przerwie między spotkaniami konsultować się z trenerką i omówić swoje sukcesy lub porażki i wątpliwości.

Na treningu ćwiczysz w bezpiecznych warunkach i ze wsparciem trenerki i grupy, potem eksperymentujesz i sprawdzasz, co i jak działa  w realnym życiu. A na drugim spotkaniu możesz zrobić korekty, rozwijać nowe zachowania, utrwalić to, co chcesz.

Prowadzenie i organizacja:

Nina Sobczak-Matysiak prowadząca firmę „Negocjator” Akademia Treningu i Psychoedukacji.

Jestem bardzo doświadczonym psychologiem, trenerem II stopnia i superwizorem treningu umiejętności interpersonalnych certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, a także terapeutą Instytutu ACT. Prowadziłam  kilkadziesiąt treningów asertywności, zarówno dla zespołów w biznesie jak i chętnych do indywidualnego rozwoju. Opracowałam autorski program, który łączy  klasyczny trening asertywności z elementami ACT, czyli bardzo skutecznej terapii akceptacji i zaangażowania.

Trening 4 dni –  soboty i niedziele w Poznaniu:

2 dni w terminie:  24 -25 listopada w godzinach:  sobota  10.00-18.00 niedziela: 9.00-17.00

po 2 tygodniach przerwy na ćwiczenia indywidualne i konsultacje z trenerką (telefon, skype lub mail)

2 dni w terminie 8-9 grudnia w godzinach sobota  10.00-18.00 niedziela: 9.00-17.00.

Mała grupa do 12 osób, decyduje kolejność zgłoszeń i opłata rezerwacyjna.
Koszt całości to 800 zł.

W cenie: 4 dni treningu, konsultacje, kawa, herbata, przekąski, certyfikaty ukończenia dla chętnych. Osoby uczące się w szkołach psychoterapii, trenerskich, coachingowych otrzymują za uczestnictwo 40 punktów  za rozwój osobisty.

Zagwarantować sobie miejsce możesz wpłacając zaliczkę 200 zł na konto: 38 1090 1463 0000 0000 4600 3246

z dopiskiem: „przedpłata na trening asertywności”

(przedpłata jest zwracana w przypadku rezygnacji, nie później niż na 7 dni przed terminem rozpoczęcia treningu)

i wysłanie zgłoszenia na adres: nina@negocjator-atut.pl

Jeśli chcesz wiedzieć więcej zadzwoń do mnie:  Nina 601 584 818

 

Nina Sobczak-Matysiak