Drodzy rodzice, opiekunowie i nauczyciele dzieci i młodzieży!

Zapraszamy Was na spotkanie, podczas którego wspólnie zastanowimy się nad tym, po co właściwie naszym dzieciom samoocena i jak wspierać jej dobry rozwój. Czy i jak samoocena wpływać może na to, kim nasze dzieci są i jakie będą. Czy jej poziom może je wspierać w rośnięciu, czy też przeszkadzać, czy przyczyni się do ich szczęścia, czy wręcz przeciwnie. Będziemy się również przyglądać, różnego typu pasom startowym – takim z których nasze pociechy wyfruwają z szeroko rozstawionymi skrzydłami i zwichrzoną swobodnie czupryną i takim, z których potrzebny im będzie nieco większy rozbieg. Nie obędzie się również bez refleksji nad własnym naszym – dorosłych udziałem w budowaniu samooceny u dzieci i młodych – porozmawiamy więc o tym, co robimy, a czego warto zaprzestać, by nasze dzieci rosły w poczuciu, że potrafią, że chcą i że mogą.

 

Warsztat poprowadzą:

Maria Kondys – psycholog i trener umiejętności społecznych w inspeerio, pracująca również z dziećmi i młodzieżą w środowisku szkolnym, wykładowczyni psychologii związana z poznańskimi uczelniami, autorka bloga Niemategozuego.

Maria Sitarska – psycholożka i psychoterapeutka w inspeerio, pracująca w nurcie systemowym, żywo zainteresowana funkcjonowaniem w rodzinach patchworkowych, autorka cyklu warsztatów “Po stronie macoch” i bloga Plan Be.

Kiedy: 7 lipca godz. 17.00-21.00
Gdzie: inspeerio, ul. Cicha 4/3 Poznań
Koszt: 149 zł
Zapisy: m.sitarska@opsychologii.pl (po przesłaniu maila otrzymają Państwo numer konta, na który należy wpłacić podaną kwotę)

Zapraszamy!