Terapia akceptacji i zaangażowania (Acceptance and Commitment Therapy, w skrócie ACT) jest tym, co najbardziej wpłynęło na bieg mojego życia i sposób, w jaki – terapeutycznie, wykładowo i trenersko – pracuję. To niezwykłe podejście, które łączy w sobie założenia humanistyczne i egzystencjalne z rzetelną podbudową nauk behawioralnych. Moim marzeniem jest, by ACT dotarł do każdego, kto pracuje z drugim człowiekiem – do terapeutów, psychologów, pedagogów, lekarzy, nauczycieli, pielęgniarzy i pielęgniarek, ratowników medycznych, fizjoterapeutów, coachów, menedżerów… I to będzie właśnie taki warsztat, pomyślany tak, by każdy mógł zrozumieć dzięki niemu ACT i zanieść go dalej :).

zdjęcie z jednego z moich ACT-owych warsztatów w Poznaniu

W trakcie dwóch dni warsztatu:
– poznacie rewolucyjne podejście ACT-u do zdrowia psychicznego, psychopatologii i tego, co sprawia, że kwitniemy (i co wspólnego z tym ma elastyczność psychologiczna)
– zrozumiecie i doświadczycie na sobie, czym jest terapia/trening akceptacji i zaangażowania
– będziecie ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć ACT-owe techniki (z różnych stron przećwiczymy techniki defuzji, akceptacji, klaryfikacji wartości, uwagi na tu i teraz, ja jako kontekst i zaangażowania).

Zapraszam Was już teraz do tej niezwykłej rewolucji!

Sabina Sadecka

Prowadząca warsztat: Sabina Sadecka – terapeutka i trenerka terapii akceptacji i zaangażowania (tu znajdziecie garść informacji o moim przygotowaniu do zawodu, w tym do bycia praktykiem ACT: https://www.facebook.com/notes/sabina-sadecka-psychologia-i-psychoterapia/o-moim-przygotowaniu-do-zawodu-psychoterapeuty/1492377947565073/). Prowadzę warsztaty ACT-owe w Poznaniu i w Krakowie. Jestem autorką wielu audycji radiowych dotyczących terapii ACT i artykułów o terapii ACT dla psychologicznych (i nie tylko czasopism).

migawka z moich warsztatów ACT-owych w Krakowie (dla Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego)

Data warsztatu: 1-2 czerwca 2019 (16 h zegarowych)

Miejsce warsztatu: Łódź (dokładny adres podam Wam niebawem)

Koszt warsztatu: 700 zł, (gwarantowane miejsce na warsztacie po dokonaniu przedpłaty w wysokości 200 zł na konto: Sabina Sadecka psychologia, 38 1140 2004 0000 3902 7583 3288, przedpłata zwrotna w przypadku odwołania uczestnictwa 7 dni przed warsztatem). Cena obejmuje także obiad i przerwy kawowe.

Zgłoszenia na warsztat: sabinasadecka@opsychologii.pl

migawka z kwietniowego ACT-owego warsztatu