To dla nas prawdziwy zaszczyt ponownie gościć na szkoleniu Lidię Budziszewską. A przy okazji czujemy ogromną radość z tego, że terapii ACT – nurtu, który stosujemy w pracy i który stale promujemy – można się uczyć właśnie pod naszymi skrzydłami. To już trzecia edycja tego szkolenia i jesteśmy z niego naprawdę dumni!

Cele szkolenia:

  •  zapoznanie się z jednym z najnowocześniejszych kierunków tzw. „trzeciej fali” terapii poznawczo-behawioralnej;
  • nauka podstawowych technik terapeutycznych ACT;
  • praca w oparciu o przykłady kliniczne uczestników i ich własne doświadczenie.

Program szkolenia:

  •  Wprowadzenie do terapii kontekstualnych;
  •  Model psychopatologii według ACT;
  • Podstawowy model terapii ACT;
  •  Praktyczne ćwiczenia;
  • Prezentacja mechanizmów działania i procesów zmiany.

Uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa w szkoleniu i będą mogli kontynuować naukę na Kursie Intensywnym ACT [więcej informacji tutaj].

Szkolenie przeznaczone jest dla psychologów, terapeutów, lekarzy i studentów ww. kierunków.

Prowadzący: Lidia Budziszewska, M.S, psycholog i terapeuta, studiowała na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Universidad Complutense de Madrid, Universidad de Almeria i w Instituto ACT gdzie ukończyła podyplomowe studia terapeutyczne z Terapii Kontekstualnych. Obecnie, w ramach studiów doktoranckich, prowadzi badania naukowe na Universidad de Almeria z podstaw teroretycznych (RFT) terapii ACT. Jednocześnie pracuje jako terapeuta w Sinews Multilingual Therapy Institute w Madrycie i wykłada psychologię na Universidad Europea de Madrid. Członek Association for Contextual Behavioral Science i viceprezes Hiszpańskiej Organizacji Psychologii Kontekstualnej: ACPCC.

Koszt: 500 zł (gwarantowane miejsce na warsztacie po dokonaniu przedpłaty w wysokości 200 zł na konto: inspeerio psychologia, 38 1140 2004 0000 3902 7583 3288, przedpłata zwrotna w przypadku odwołania uczestnictwa 7 dni przed warsztatem)

Cena obejmuje też obiad i przerwy kawowe.

Data: 25 maja 2018 (7 h).

Miejsce: Poznań.

Zgłoszenia: elwirawawrzyniak@opsychologii.pl.