Zapraszamy Was serdecznie na kolejną edycję warsztatu z wprowadzenia do terapii ACT. Z radością rozpoczniemy z Wami Waszą przygodę z nurtem, jakim jest terapia akceptacji i zaangażowania!

Cele szkolenia:
– zapoznanie się z jednym z najnowocześniejszych kierunków tzw. „trzeciej fali” terapii poznawczo-behawioralnej;
– nauka podstawowych technik terapeutycznych ACT;
– praca w oparciu o przykłady kliniczne uczestników i ich własne doświadczenie.

Program szkolenia:
– wprowadzenie do terapii kontekstualnych;
– model psychopatologii według ACT;
– podstawowy model terapii ACT;
– praktyczne ćwiczenia;
– prezentacja mechanizmów działania i procesów zmiany.

Szkolenie przeznaczone jest dla psychologów, terapeutów, lekarzy i studentów ww. kierunków.

Prowadzący: Lidia Budziszewska, M.S, psycholog i terapeuta, studiowała na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Universidad Complutense de Madrid, Universidad de Almeria i w Instituto ACT gdzie ukończyła podyplomowe studia terapeutyczne z terapii kontekstualnych. Obecnie, w ramach studiów doktoranckich, prowadzi badania naukowe na Universidad de Almeria z podstaw teoretycznych (RFT) terapii ACT. Jednocześnie pracuje jako terapeuta w Sinews Multilingual Therapy Institute w Madrycie i wykłada psychologię na Universidad Europea de Madrid. Członek Association for Contextual Behavioral Science i viceprezes Hiszpańskiej Organizacji Psychologii Kontekstualnej: ACPCC.

Koszt: 500 zł (gwarantowane miejsce na warsztacie po dokonaniu przedpłaty w wysokości 200 zł na konto: Sabina Sadecka psychologia, 38 1140 2004 0000 3902 7583 3288, przedpłata zwrotna w przypadku odwołania uczestnictwa 7 dni przed warsztatem). Cena obejmuje też obiad i przerwy kawowe.

Gdzie? ul. Sienkiewicza 6/12 (Poznań) w “Miejscu ludzi”.

Zgłoszenia: elwirawawrzyniak@opsychologii.pl.