Niska samoocena jest jak jazda przez życie z zaciągniętym hamulcem ręcznym. 
Maxwell Maltz

Czasem dopadają Cię myśli, że jesteś niewystarczająco dobry? Łapiesz się na tym, że uzależniasz swoje poczucie wartości od oceny innych? A może borykasz się z nieśmiałością lub zastanawiasz się, jak radzić sobie z osobami z zawyżoną samooceną? Przyjdź na warsztat i wyposaż swoją skrzynkę narzędziową w techniki wzmacniania poczucia własnej wartości.

Co zyskasz?

  • Poznasz przyczyny i konsekwencje niskiej oraz wysokiej samooceny
  • Zdiagnozujesz własne zasoby i ograniczenia
  • Poznasz technikę pracy z Wewnętrznym Krytykiem
  • Przećwiczysz metodę pracy z przekonaniami
  • Dowiesz się, jak zasypać przepaść między Ja realnym a Ja idealnym
  • Poznasz znaczenie i siłę opowieści, którą opowiadasz o swoim życiu
  • Dowiesz się, co było pierwsze: sukcesy życiowe czy wysoka samoocena


Trenerki prowadzące:

Marta Kondys – psycholog i trener. Ukończyła psychologię kliniczną na UAM oraz Akademię Trenera na WSNHiD. Prowadzi warsztaty umiejętności psychologicznych. Współpracuje jako autorka artykułów psychologicznych z SGB Bank SA. Po godzinach pisze bloga o psychologii i rozwoju osobistym: www.niemategozuego.com.

Maria Sitarska – psycholożka w Centrum psychologiczno-coachingowym inspeerio. Pracuje indywidualnie i z parami znajdującymi się w kryzysie, szczególnie z członkami i członkiniami rodzin, które doświadczyły rozwodu i tworzą ponowne związki. Absolwentka poznańskiej psychologii, w trakcie procesu certyfikacyjnego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Po godzinach zbiera materiały do książki o współczesnych macochach.

Informacje organizacyjne:

Kiedy: 20 czerwca, 11:00-16:00
Miejsce: Centrum psychologiczno-coachingowe inspeerio, ul. Cicha 4/3 Poznań
Czas trwania warsztatów: 11:00 – 16:00
Koszt warsztatu: 99 zł

Zgłoszenia do udziału w warsztatach prosimy wysyłać na adres m.kondys@opsychologii.pl lub telefonicznie na nr: 784 521 714