Interesuje Cię psychologia i psychoterapia? Chcesz zostać psychologiem lub psychoterapeutą i zastanawiasz się, który nurt wybrać? A może szukasz dla siebie wsparcia terapeutycznego i zastanawiasz się, jaki nurt sprawdzi się najlepiej? Przyjdź na warsztat „Podstawowe nurty psychoterapii”.

Co zyskasz?
  • znajomość założeń podejścia systemowego, psychodynamicznego, poznawczo-behawioralnego oraz humanistycznego
  • przećwiczysz metody terapeutyczne stosowane w różnych podejściach
  • poznasz warsztat psychoterapeuty „od kuchni” i ciekawe case’y z praktyki terapeutycznej.

Warsztat poprowadzą:

Sabina Sadecka – jestem psycholożką i psychoterapeutką. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych i terapię par. Psychologię studiowałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz na Universita di Pisa i Universita degli Studi di Torino we Włoszech. Umiejętności psychoterapeutyczne pogłębiam uczestnicząc w zaawansowanym szkoleniu w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Współpracuję również jako psycholog z Kliniką leczenia niepłodności IVITA. Wspieram psychologicznie osoby chore onkologicznie w Fundacji Rak Off. Stażuję w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego. Uczę psychologii na studiach magisterskich i podyplomowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Marta Kondys – jestem psychologiem, trenerem i wykładowcą w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa. Ukończyłam psychologię oraz Akademię Trenera. Na co dzień jestem związana z Instytutem Dobrej Edukacji. Prowadzę warsztaty psychologiczne oraz pracuję indywidualnie z dziećmi i młodzieżą.

Cena warsztatu: 99 zł