Interesuje Cię psychologia i psychoterapia? Chcesz zostać psychoterapeutą i zastanawiasz się, który nurt wybrać? A może pragniesz wykorzystywać metody terapeutyczne w swojej pracy? Chcesz poznać techniki, które pomogą Ci radzić sobie z trudnościami? Przyjdź na 5-godzinny warsztat “Podstawowe nurty psychoterapii i elementy autoterapii”. Co zyskasz?

  • znajomość założeń podejścia systemowego, psychodynamicznego, poznawczo-behawioralnego oraz humanistycznego
  • przećwiczysz metody terapeutyczne stosowane w różnych podejściach
  • poznasz warsztat psychoterapeuty “od kuchni” i ciekawe case’y z praktyki terapeutycznej
  • poznasz skuteczne techniki autoterapii

TRENERZY PROWADZĄCY:
Sabina Sadecka – Psycholog i psychoterapeuta. Współtwórca centrum psychologiczno-coachingowego inspeerio. Specjalizuje się we wsparciu psychologicznym w leczeniu niepłodności (m.in. w Klinice Leczenia Niepłodności IVITA). Stażuje w Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpitala Psychiatrycznego UM w Poznaniu. Studiowała psychologię w Poznaniu, Warszawie oraz Turynie i Pizie. Kształci się w systemowym nurcie psychoterapii.

Marta Kondys – Psycholog i trener. Ukończyła psychologię kliniczną na UAM oraz Akademię Trenera na WSNHiD. Prowadzi warsztaty umiejętności psychologicznych. Współpracuje jako autorka artykułów psychologicznych z SGB Bank SA. Po godzinach pisze bloga o psychologii i rozwoju osobistym: www.niemategozuego.com.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 11 kwietnia 2015 (sobota)

Miejsce: Centrum Psychologiczno-Coachingowe inspeerio, ul. Cicha 4/3 Poznań

Czas trwania warsztatów: 11:00 – 16:00

Koszt warsztatu: 99 zł

Dodatkowo: Podczas każdego warsztatu jest przewidziany czas na wymianę doświadczeń przy kawie lub herbacie

Zgłoszenia do udziału w warsztatach prosimy wysyłać na adres: m.kondys@opsychologii.pl. W wiadomości zwrotnej otrzymacie Państwo numer konta, na który należy wykonać przelew.

Telefon kontaktowy w sprawie warsztatów: 784 521 714