Interesuje Cię psychologia i psychoterapia? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat zaburzeń psychicznych? Przyjdź na 5-godzinny warsztat „Zaburzenia psychiczne. Jak je rozpoznawać?” w ramach cyklu „Wiosenna Szkoła Psychologii”.

CO ZYSKASZ?

  • umiejętność rozpoznawania symptomów depresji, nerwicy, schizofrenii, zaburzeń osobowości
  • poznasz różnice w rozumieniu poszczególnych zaburzeń w różnych nurtach psychoterapii
  • poznasz case’y z praktyki terapeutycznej


TRENERZY PROWADZĄCY:

Marta Kondys – Psycholog i trener. Ukończyła psychologię kliniczną na UAM oraz Akademię Trenera na WSNHiD. Prowadzi warsztaty umiejętności psychologicznych. Współpracuje jako autorka artykułów psychologicznych z SGB Bank SA. Po godzinach pisze bloga o psychologii i rozwoju osobistym: www.niemategozuego.com.

Sabina Sadecka – Psycholog i psychoterapeuta. Współtwórca centrum psychologiczno-coachingowego inspeerio. Specjalizuje się we wsparciu psychologicznym w leczeniu niepłodności (m.in. w Klinice Leczenia Niepłodności IVITA). Stażuje w Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpitala Psychiatrycznego UM w Poznaniu. Studiowała psychologię w Poznaniu, Warszawie oraz Turynie i Pizie. Kształci się w systemowym nurcie psychoterapii.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 23 maja 2015
Miejsce: Centrum Psychologiczno-Coachingowe inspeerio, ul. Cicha 4/3 Poznań
Czas trwania warsztatów: 11:00 – 16:00
Koszt: 99 zł

ZGŁOSZENIA:

Zgłoszeniaa do udziału w warsztatach prosimy wysyłać na adres m.kondys@opsychologii.pl. W wiadomości zwrotnej otrzymacie Państwo numer konta, na który należy wykonać przelew.

Telefon kontaktowy w sprawie warsztatów: 784 521 714