Niska samoocena jest jak jazda przez życie z zaciągniętym hamulcem ręcznym.
Maxwell Maltz

Być może miewasz czasem wrażenie, że jesteś niewystarczająco dobry, że to, co masz nie jest dość dobre. Być może zdarza Ci się, częściej niż byś chciał, uzależniać swoje samopoczucie od oceny otaczających Cię współpracowników, ważnych dla Ciebie osób z rodziny. Być może również zastanawiasz się, co mógłbyś zrobić dla siebie, by czerpać większą przyjemność i satysfakcję z bycia w relacjach osobistych i zawodowych.

Jeśli tak, zapraszamy Cię do udziału w trzeciej edycji warsztatu „Jak dbać o samoocenę. O poczuciu własnej wartości”, która odbędzie się 20 lutego w inspeerio. Wspólnie poszukamy potrzebnych Ci zasobów sił i użytecznych narzędzi do wyruszenia w podróż w kierunku, z którym Ci po drodze.

Zapisz się, wysyłając e-mail na adres: m.kondys@opsychologii.pl

Co zyskasz?

  • Poznasz możliwe źródła niskiej oraz wysokiej samooceny
  • Rozpoznasz własne zasoby i mocne strony
  • Poznasz technikę pracy z Wewnętrznym Krytykiem
  • Przećwiczysz metodę pracy z przekonaniami
  • Poznasz zjawisko kapitalizacji emocji pozytywnych
  • Poznasz znaczenie i siłę opowieści, którą opowiadasz o swoim życiu
  • Dowiesz się, co było pierwsze: sukcesy życiowe czy wysoka samoocena
  • Zyskasz możliwość empatycznego przyjrzenia się sobie i swoim słabościom

Trenerki prowadzące:

Marta Kondys – psycholog, trener i wykładowca w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa. Ukończyła psychologię oraz Akademię Trenera. Na co dzień jest związana z Centrum Psychologiczno-Coachingowym inspeerio oraz Instytutem Dobrej Edukacji, gdzie prowadzi warsztaty psychoedukacyjne oraz pracuje indywidualnie z dziećmi i młodzieżą. Szczególnie interesuje ją psychologia pozytywna i zjawisko flow. Popularyzuje psychologię m.in. na łamach „Informatora SGB” i bloga: www.niemategozuego.com.

Maria Sitarska – psycholożka i psychoterapeutka w Centrum psychologiczno-coachingowym inspeerio. Pracuje w nurcie systemowym, szczególnie z członkami i członkiniami rodzin, które doświadczyły rozwodu i tworzą ponowne związki. Absolwentka poznańskiej psychologii, w trakcie procesu certyfikacyjnego na psychoterapeutkę w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Po godzinach prowadzi blog o nietradycyjnych rozwiązaniach rodzinnych: www.planbe.opsychologii.pl oraz www.facebook.com/planbeblog.

Informacje organizacyjne:
Miejsce: Centrum psychologiczno-coachingowe inspeerio, ul. Cicha 4/3 Poznań
Kiedy: 2o lutego (sobota)
Czas trwania warsztatów: 10.00 – 15:00
Koszt warsztatu: 149 zł

Zgłoszenia do udziału w warsztatach prosimy wysyłać na adres m.kondys@opsychologii.pl lub telefonicznie na nr: 784 521 714