Bycie macochą to nierzadko duże wyzwanie wymagające czasu, cierpliwości i uważnego współbycia. A być może czegoś zupełnie innego. Dotychczasowe spotkania macoch pokazują, jak różnymi drogami wędrują kobiety w stronę budowania siebie-w-roli, poszukiwania własnej przestrzeni w rodzinie, własnego pomysłu na budowanie relacji z dzieckiem partnera. Pokazują również, że czasami warto zboczyć na chwilę ze znanego sobie szlaku i rozejrzeć się w poszukiwaniu nowych znaczeń i, być może, bardziej użytecznych rozwiązań.

Spotkania „Po stronie macoch” to również przestrzeń, w której możecie podzielić się tym, co już Wam się udało i tym, co wciąż trudne i czeka na rozwiązanie. Możecie też przekonać się, że nie jesteście jedynymi kobietami na świecie, pełniącymi taką funkcję i uzyskać zrozumienie od uczestniczek żyjących w podobnym do Waszego układzie rodzinnym.

Zapraszamy do inspeerio macochy, zarówno te codzienne, jak i weekendowe oraz sporadyczne.

Warsztat odbędzie się 11 czerwca (sobota) w godz. 10.00-15.00.

Koszt: 99 zł.

Przeczytaj relację z poprzednich edycji warsztatu.
Edycja letnia – zobacz.
Edycja jesienna – zobacz.
Edycja zimowa – zobacz.

Zgłoszenia udziału w warsztacie prosimy przesyłać na adres: m.sitarska@opsychologii.pl lub 608 277 295. 

Po przesłaniu zgłoszenia otrzymacie maila zwrotnego z numerem konta, na który prosimy wpłacić należną kwotę.

Spotkanie poprowadzi: Maria Sitarska – psycholożka w inspeerio pracująca w nurcie systemowym, autorka bloga Plan B oraz macocha z kilkuletnim stażem.